Ruszamy z kolejnym autorskim projektem Strefy Kobiet:

CODZIENNIE KROK DO PRZODU!

 

codziennieKoncepcja projektu zrodziła się w ubiegłym roku, ale wypadek jakiego doświadczyłam ograniczył nam wtedy możliwość rozpoczęcia tego działania. Jednak ten czas okazał się niezwykle wartościowy: przysłużył się do wzmocnienia pewności, że warto ten zamysł urealnić: spotkałam na swojej drodze mnóstwo kobiet, które były mi niesamowicie pomocne i dzięki którym bardzo szybko doszłam do względnego zdrowia. Okazało się, że pomagając wcześniej innym, otrzymałam zmasowaną pomoc, której w ogóle się nie spodziewałam. Wielkie dzięki za tyle serduch! <3

Podstawową inspiracją rozpoczęcia projektu, był jednak fakt, że w Strefie od samego początku istnienia pojawiają się niezwykle wartościowe kobiety, których losy mogą być wsparciem dla wielu innych, może chwilowo zagubionych, którym może się obecnie wydawać, że doszły do ściany i że nic już więcej ze swoim życiem nie będą mogły zrobić dobrego, które myślą, że straciły wszystko, co dla nich najcenniejsze.

Te zwykłe-niezwykłe kobiety rozkwitają – obserwujemy to. Podnoszą się, wzmacniają, obierają inne, lepsze dla siebie, drogi, odnajdują lub odświeżają pasje, stają się szczęśliwe, spełnione. Wiele z nich podkreśla, że warsztaty i spotkania w naszej fundacji otworzyły im oczy, obudziły z letargu, ruszyły z miejsca! Niektóre zostały z nami i uczestniczą w naszych działaniach, inne powracają okazyjnie, opowiadają o swoich przemianach, chwalą się sukcesami – aż miło patrzeć, jak się zmieniają! Każde takie spotkanie jest dla nas niezwykle cenne!

Stwierdziłyśmy, że szkoda jedynie dla siebie zostawiać tak wartościowe opowieści. To bardzo ważny materiał, który może być przydatny wielu osobom.

Zmiany na lepsze są możliwe, my to wiemy, bo tak działo i dzieje się wciąż w naszych życiach. Mamy potwierdzenia tego również od kobiet, które pojawiają się u nas.

Tak więc w ramach Projektu CODZIENNIE KROK DO PRZODU, będziemy publikowały Wasze wypowiedzi, opowieści o sobie. Skontaktujemy się z tymi spośród Was, które naszym zdaniem, świadczą tym jak żyją, że można małymi krokami poprawiać swoje życie, wzbogacać je pasjami, zmieniać tak, by zacząć żyć według własnego scenariusza.

W ramach projektu zaproponujemy Wam również warsztaty i spotkania!

Skąd pomysł na nazwę projektu? To po pierwsze sprawdzone już hasło, funkcjonujące od wielu miesięcy na facebook’u – założyłyśmy grupę o takiej nazwie (https://www.facebook.com/groups/1514093075470622/), która ma się bardzo dobrze i mamy informacje zwrotne, że wielu osobom służy pozytywnie: wzmacnia, dodaje otuchy, motywuje… Czemu więc nie wykorzystać sprawdzonej już marki?

Po drugie, ważne dla nas jest (i taką filozofię stosujemy z powodzeniem w naszych życiach), żeby starać się zrobić CODZIENNIE choć mały KROK DO PRZODU, krok na drodze do samorozwoju, rozwoju w pracy, poprawy życia we własnej rodzinie, lepszych stosunków ze znajomymi, na drodze do lepszego zdrowia, odpoczynku i przyjemności, do zmiany postępowania, naprawiania własnych błędów, w trakcie wędrowania ku nowym miejscom i ludziom, by doświadczać pozytywnych zjawisk, na drodze do… właściwie do WSZYSTKIEGO, CO NAM SŁUŻY, a nie szkodzi innym!

Jesteśmy otwarte na Wasze propozycje: jeżeli znacie kobiety, o których warto napisać, których życiorysy i doświadczenia mogłyby być przykładem dla innych, które tworzą rzeczy cenne, i małe, i duże, wzbogacają życie małych społeczności, tworzą własne biznesy, radzą sobie, mimo przeciwność losu, pokonują własne ograniczenia i słabości, pomagają z pasją innym ect., dajcie nam znać – dotrzemy do nich, wyciągniemy na światło dzienne ich cenne losy, opiszemy ich doświadczenia, zamieścimy zapiski – nie warto by zostawały anonimowe! Jeżeli same czujecie się TAKIMI właśnie KOBIETAMI – dajcie się poznać, zgłoście się do nas!

Zaczynamy więc!

Za chwilę pierwsze publikacje i wywiady!

[M]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>