Podziel się z innymi
0

Czy Twoja relacja z nastoletnim dzieckiem jest dla Ciebie coraz trudniejsza? Nie poznajesz swojego dziecka, nie wiesz co właściwie się z nim stało, co w niego wstąpiło? Masz problem z jasnym określeniem  swoich granic i stawianiem ich swojemu dziecku? Często reagujesz złością na jego zachowanie? Zależy Ci by nie stracić z nim kontaktu? Ważne jest dla Ciebie by rozmawiać ze swoim dzieckiem i umieć go słuchać?

Wszystkich, którzy zadają sobie tym podobne pytania zapraszam do udziału w warsztacie – 2 spotkania. Razem spróbujemy znaleźć na nie odpowiedzi, po to by udało Wam się budować i utrzymywać jak najbardziej dobre relacje ze swoimi dziećmi, nie zapominając również o własnych potrzebach.

Główne cele warsztatów:

  • przyjrzenie się swoim potrzebom, granicom, trudnościom,
  • rozmowa o Twoich przekonaniach dotyczących wychowania i oczekiwaniach w stosunku do dziecka,
  • poznanie sposobów na kontrolowanie swojej złości i reagowania na trudne zachowania dziecka,
  • poszukanie Twoich mocnych stron i sposobów wykorzystania ich w budowaniu dobrej relacji z dzieckiem.

Spotkamy się dwukrotnie: 16 i 23 września 2015r. (środy), w godzinach 17.30-20.00 (sumie 5 godzin zegarowych), w Fundacji Strefa Kobiet, Aleja Papieża Jana II 15/12 w Szczecinie.

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Mrozik w ramach Pracowni terapii i rozwoju superEgo Informacje o prowadzącej TU

Spotkanie nieodpłatne!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy!

Zapraszamy!

Warsztaty wychowawcze dla rodziców

Imię i Nazwisko :*

Adres E-Mail :*

Numer telefonu :*

Oczekiwania/sugestie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Strefa Kobiet zgodnie z ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu rejestracji w bazie klientów FSK oraz w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub mailową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę

0

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>