Kończymy ten rok z poczuciem zrealizowania większości planów i dzięki temu z ogromną satysfakcją.

Kończymy ze świadomością nawiązania nowych, bardzo cennych kontaktów, dzięki którym udało nam się wiele nauczyć, a jeszcze więcej doświadczyć.

Kończymy rok 2015 z nadzieją, że 2016 będzie dla nas jeszcze większym wyzwaniem, obfitującym w spotkania z Wami, w długie pouczające rozmowy, radosne chwile, ale też w sytuacje wymagające naszej interwencji i pomocy.

A już dziś zaczynamy dobry dla nas czas: ostatnie przedświąteczne odwiedziny przyjaciół, rodzinne świętowanie, nadrabianie zaległości muzycznych i książkowych (oj, nazbierało się tego!), podróżowanie, doświadczanie ciekawych smaków, miejsc… jednym słowem czas przyjemności i bezwstydnego leniuchowania.

Życzymy Wam, żeby te dni były dla Was na tyle dobre, żebyście na wspomnienie o nich za jakiś czas nie mogli/ły powstrzymać uśmiechów! Pozwólcie sobie obdarzyć siebie tym, co dla Was najlepsze. Zasługujecie na to bez dwóch zdań! Chociaż przez te dni wykluczcie ze swojego słownika słowa: muszę, powinnam/powinienem, wypada, nie wypada… Za to powtarzajcie często: chcę  nie chcę, mam ochotę, pragnę, biorę… i czerpcie zadowolenie z każdej, najdrobniejszej nawet, pozytywnej dla Was chwili. Zaraźcie się tymi doznaniami, po to by w ciągu całego następnego roku przywoływać je i przeżywać jak najczęściej! Niech staną się trwałą częścią Waszego, odtąd lepszego, życia! Zmiana jest możliwa i Wy to wiecie!

Poniżej dzieło zdolnych i niesamowicie zaangażowanych w swoją pracę zawodową dwóch przemiłych kobiet z zaprzyjaźnionego Centrum Opieki nad Dzieckiem ze Szczecina, p. Karoliny i p. Marzeny. Dziękujemy za prezent!

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

 

Dziękujemy Martynce za poniższy bożonarodzeniowy przekaz! 🙂

 

Dziękujemy wspaniałym Kobietom za wspólną biesiadę i rozmowy przy stole. To za każdym razem bardzo cenny dla nas czas.

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

 

O dobre życie trzeba dbać, bo ono się nie zdarza, wymaga pamięci i pielęgnacji.  Będziemy razem budować to co się pokruszy, wzmacniać to co się rozchwieje i podziwiać to co będzie rozkwitało!

Do zobaczenia więc! Do wielu spotkań w Nowym 2016 Roku!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>