Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

 

W piątek, dokładnie o godzinie 19.00, rozpoczął się wernisaż wystawy prac Mai Wolnej w Piwnicy Kany w Szczecinie. Artystka przyjechała na nasze zaproszenie. Wystawiła swoje prace (grafiki i kolaże) w ramach Projektu Matecznik oraz jako zapowiedź rozpoczynającej się za kilkanaście dni Kampanii 16 Dni Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego wieczoru. Innym, którym nie udało się dotrzeć w tym dniu i wszystkim zainteresowanym polecamy  wystawę – można ją oglądać do końca 2015.

Dziękujemy również Ośrodkowi Teatralnemu Kana i Piwnicy Kany za ogromną pomoc i współpracę!

Jednak szczególne podziękowania przekazujemy Mai Wolnej za stworzenie specjalnie na naszą wystawę tej pięknej kolekcji, za wieczorne dyskusje po wernisażu i niesamowicie pozytywny kontakt.

Prace wystawione są jednocześnie na sprzedaż (do odbioru po zakończeniu wystawy). W tym celu prosimy o kontakt z Małgorzatą Mrozik, tel. 506 074 740. Kilka z nich zostało już zarezerwowanych. Do kupienia również ostatnie egzemplarze plakatów Mai. Zachęcamy!

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>