Za nami IV zjazd Akademii Testów Dyskryminacyjnych w Polskim Towarzystwie Prawa Antydyskryminacyjnego w Warszawie. Niesamowicie pochłaniające i twórcze zajęcia, szczególnie dzięki prowadzącej Kindze Wisieńskiej – Di Carlo, tym bardziej, że przeszliśmy do konkretów – praca na realnych przykładach, więc tym bardziej wciągające. Bardzo sprawdza się zasada, że im bardziej się drąży, wnika i analizuje, tym więcej pojawia się pytań, wątpliwości, ale w sumie to przede wszystkim świetna nauka.

 

Fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet (10) (351x500)

Fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet. Karo „łowi” i uwiecznia ważne hasła i… siebie przy okazji.

 

Fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet (8) (500x333)

Fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet. Sala pusta, bo grupy zajęły każdy pusty kąt w PTPA, po to by ustalać/planować/sprawdzać/dyskutować/zmieniać ect. w spokoju. Za chwilę zapełni się i dyskusje zaczną się od nowa.

 

Fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet (9) (500x333)

Fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet. Równi*

*RÓWNI – Publikacja dostępna TU – http://www.ptpa.org.pl/publikacje

oraz

w wersji papierowej w siedzibie naszego stowarzyszenie (do korzystania na miejscu)

 

*

Wróciłyśmy pełne energii i z głodomorem twórczości w trzewiach. Teraz tylko znaleźć trochę czasu, przysiąść w spokoju nad projektem, przedyskutować szczegóły i skonsultować je z Kingą – mega pozytywne uczucie!

A za 2 tygodnie spotkanie z praktykami z Węgier (NEKI).

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>