Nie zapomniałyśmy i w najmniejszym stopniu nie ignorujemy Waszego święta. To natłok obowiązków spowodował, że laurkę otrzymujecie od nas dopiero pod koniec tego dnia.

Życzymy Wam szczęśliwych dni, spełniających się marzeń i zadowolenia z roli, do której nie przygotowują w sumie żadne szkoły.

Pamiętajcie o … sobie. Tak, dokładnie tak! Poszerzajcie swoje horyzonty, bądźcie aktywni, sięgajcie po nowe rzeczy, podejmujcie się ciekawych wyzwań, spełniajcie swoje marzenia… O takie skupienie na sobie nam chodzi, o taką pamięć o sobie! Poczujecie się wtedy spełnieni, zadowoleni z życia, a dla własnych  dzieci, tych małych i tych większych, będziecie po prostu w porządku ludźmi! Podążajcie za nimi, podpowiadajcie, wspieracie w kryzysach, kochajcie miłością prostą i mądrą. Ale od nich też czerpcie dla siebie wszystko to, co dobre i wzmacniające dla Was.

Nie jesteście i nie musicie być żadnymi tradycyjnymi macho, którym nie wypada, nie przystoi, a którzy muszą zawsze i w każdym temacie dawać sobie radę.

Dogadujcie się ze swoimi partnerkami czy partnerami na bieżąco, rozwiązujcie kryzysy, odcinajcie na czas od uzależniających Was matek czy ojców, uczestniczcie w pełni w Waszym życiu domowym!

Trzymamy za Was kciuki!

 

OJCOWIE KARTKA

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>