NIC NIE WYMAGA TAK SZCZELNYCH ZASŁON JAK ŻYCIE WEWNĘTRZNE/Inga Iwasiów/

W ramach Projektu Matecznik zapraszamy na spotkanie z prof. Ingą Iwasiów, pisarką, krytyczką literacką, redaktorką. Jest autorką wielu książek, m.in.: Bambino, Ku słońcu, Smaki i dotyki oraz ostatnio wydanej Pięćdziesiątki.

Będziemy rozmawiały o nas, o kobietach!  O Tobie i o mnie, o Twojej siostrze i mojej szefowej, o miłej staruszce spod siódemki i zabieganej matce czwórki dzieci. O zwyczajnych kobietach, jakich tłumy pędzą codziennie ulicami, zamyślonych w tramwajach, wymęczonych w urzędach, zatroskanych w przychodniach. O kobietach w sile i w pełni, i też o tych, co na skraju…One wszystkie miały kiedyś marzenia, snuły plany, wiązały nadzieje, wierzyły. Teraz być może zatrzymują się bezradne w pustce, w nieswoim świecie, rozczarowane, niespełnione.  Niektóre  próbują udowadniać to, ile są warte, nieustannie zasługiwać lub zadowalać się tym, co zostaje im przydzielone. Inne zrezygnowały  dawno, żyją z dnia na dzień, znalazły sposoby na to by trwać. Są też takie, które nie wytrzymały, zbuntowały się, opuściły plany nieswoich filmów i zajęły się realizacją własnych scenariuszy.

Dołącz do nas i podziel się swoimi refleksjami, uwagami, doświadczeniami. Zapraszamy!

Sobota 5 marca, godz 20.30, wstęp wolny

Teatr Kana, Pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5, Szczecin

Moderatorka spotkania – Małgorzata Mrozik

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>