fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet

fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet

 

„Krótko mówiąc, ludzie, którzy cierpią na depresję, nie potrafią kochać, pracować ani się bawić. Czasem nawet nie chce im się w ogóle żyć. W miarę upływu czasu depresja uszkadza mózg i sieje spustoszenie w całym organizmie. To podstępna choroba – słusznie budzący respekt i lęk przeciwnik, którego nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien traktować lekko, szczególnie jeśli zdają sobie sprawę z jego niszczycielskiego oddziaływania.”

 

Recenzje/Opinie:

Ludzie nie zostali stworzeni do zawrotnego tempa współczesnego życia, które w przeważającej mierze spędzamy na siedząco, w zamkniętych pomieszczeniach, odizolowani od innych, niedospani, kiepsko odżywieni. Skutkiem tego jest przygnębienie albo nawet depresja, która zaczyna być epidemią.

Ale ty wcale nie musisz chorować! Poddaj się zaleceniom terapii Stephena S. Ilardiego. Program Terapeutycznej Zmiany Stylu Życia jest znacznie skuteczniejszy niż leczenie depresji w sposób tradycyjny, głównie farmakologicznie.

• Jedz produkty bogate w kwasy tłuszczowe omega-3.
• Ruszaj się, uprawiaj sport, wykonuj ćwiczenia fizyczne.
• Przebywaj jak najdłużej na słońcu.
• Zaangażuj się w jakąś działalność.
• Wysypiaj się.
• Udzielaj się towarzysko.

Terapia doktora Ilardiego może pomóc każdemu: osobom cierpiącym na depresję o różnym nasileniu i tym, którzy czują się przygnębieni. To również program dla ludzi zdrowych. Dzięki niemu zlikwidujesz nadwagę, będziesz mieć zdrowsze serce i niższe ciśnienie krwi. Zwiększy się odporność twojego organizmu. Poczujesz, że masz więcej energii i lepsze samopoczucie!

 

Pokonaj depresję. Program 6 kroków do zdrowia bez leków; dr Stephen S. Ilardi

Wyd.: Książki G+J, Warszawa 2013

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>