kim jest kobieta, która mieszka we mnie?

Za nami kolejna już odsłona naszego autorskiego projektu Kim jest kobieta, która mieszka we mnie? –  w ub. sobotę odbył się warsztat sushi.
Dziękujemy za Waszą obecność. Było pysznie i twórczo.
Po warsztacie raczyłyśmy się nie mniej smakowitym rarytasem: filmem Julie&Julia z przeuroczą Meryl Streep, reż. Nora Ephron. Ciepły i inspirujący obraz o determinacji i wytrwałości w dążeniu do celu, o nabieraniu siły i wiary w siebie, o szukaniu i odnajdywaniu swojej drogi w życiu.
***
To dopiero początek naszych kulinarnych doświadczeń. Same mamy już pomysły na następne, ale oczywiście propozycje od Was są zawsze mile widziane.
Zapraszamy do współpracy pozytywnie zakręcone kobiety, które chcą podzielić się swoimi umiejętnościami z innymi. To wszystko niech odbywa się, tak jak dotąd na naszych wydarzeniach, w miłej, przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Chcemy się dobrze bawić, uczyć od siebie i zacieśniać znajomości – na tym nam zależy, to jest naszym celem.
Do następnych smakowitych spotkań więc.
Bon appétit!

 

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>