mary-brandon-notting-carnival2

Mary Brandon przed i po pobiciu. Zdjęcia z portalu Facebook.

Mary Bradnon zamieściła selfie na Facebook po tym jak podczas karnawału w Notthing Hill została uderzona w twarz przez mężczyznę, który dotykał jej ciała, a ona wyraziła swój sprzeciw.

„Mężczyzna w tłumie załapał mnie za pupę. Kiedy powiedziałam mu, żeby tego nie robił – zrobił to ponownie. Odepchnęłam go, wykorzystując swoje prawo do powiedzenia, by przestał dotykać moje ciało bez mojego pozwolenia, więc wziął zamach i uderzył mnie w twarz”.

Pani Brandon zachęca do przekazywania dalej swojego zdjęcia, by pokazać, że napastowanie i molestowanie nie jest OK. Dodaje: „Mogę szczerze powiedzieć, że zawsze będę stawiała czoło wszystkim, którzy myślą, że takie zachowania pozostaną bezkarne”.

Więcej o historii na stronie The Independent.

Źródło: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/notting-hill-carnival-selfie-goes-viral-after-woman-punched-in-face-for-telling-man-to-stop-groping-her-9693514.html

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>