Szanowne Panie!

Rejestrujcie się, polecamy!

https://online.ikongres.pl/conference/Czas_na_Kobiety_SUPERWOMAN_NA_RYNKU_PRACY_2014_-_Szczecin?utm_source=kongreskobiet&utm_medium=link&utm_campaign=strona_z_zaproszeniami

Dzięki naszej obecności spotkanie będzie barwne i ciekawe! To MY mamy tworzyć obraz Szczecina, to MY mamy prawo dyskutować i zadawać pytania!

Chętnie spotkamy się tam z Wami! Do zobaczenia 26 lutego w Szczecinie!!!

1656116_241913622644985_1041061945_n

 

Niełatwo być LIDERKĄ i SUPERWOMAN w realiach współczesnego świata i szalonego tem­pa, gdzie kariera i praca zawodowa stanowią integralną część życia…
 
CZAS NA KOBIETY
 
Debata poświęcona problematyce aktywności i przedsiębiorczości, godzenia ról oraz możliwościami odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i własną karierą.
 
                /   Czy można odnaleźć harmonię między ich życiem osobistym i pracą?
                /   Jak przezwyciężyć poczucie zagubienia pośród sprzecznych priorytetów i wartości?  
                /   Jak odnaleźć się po przerwie związanej z wychowaniem dzieci czy utracie pracy?
                /   Jakie możliwości dostępne są dzisiaj i czego potrzeba by wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnej kobiety?
 
Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie jak zwiększyć zaangażowanie, radość i satysfakcję z wykonywanej pracy, co pozwoli nam wypracować rekomendacje konkretnych rozwiązań.
 
 
DROGA DO ZARZĄDU
 
Seminarium warsztatowe nt. PREDYSPOZCYJI, które należy odnaleźć i wzmacniać oraz UMIEJĘTNOŚCI, które należy rozwijać w sobie by stać się LIDERKĄ!
 
              /   Jak budować markę i reputację na rynku pracy?
              /  Jak rozwijać twarde kompetencje biznesowe?
              /  Jak podnieść poziom satysfakcji i zaangażowania?
              /  Jak odnaleźć w sobie siłę przebicia i asertywność?
 
Zrozumienie własnych celów, potrzeb, i świadome zarządzanie zarówno życiem prywatnym, jak i własną karierą to klucz do powodzenia, a po­czucie szczęścia i harmonii pozytywnie wpływa na poziom motywacji i krea­tywności, na jakość relacji w wszystkich sferach życia.
 
Zapraszamy serdecznie!

RAMOWY PROGRAM 9:00 – 16:00

I. Czas na Kobiety – równowaga, satysfakcja, sukces – dyskusja

II. Droga do zarządu – jestem liderką? – seminarium

PROWADZĄCE:

DOROTA WARAKOMSKA | Dziennikarka i publicystka, autorka reportaży, programów telewizyjnych, artykułów, doradczyni medialna, wykładowczyni, autorka m.in. książki o USA: „Droga 66”. Prezeska zarządu Stowarzyszenia Kongres Kobiet oraz rzeczniczka prasowa, prezeska „Polish Professional Women Network”, założycielka i członkini zarządu „Towarzystwo Dziennikarskie”. Związana z TVP w latach 1991-2006: reporterka, korespondentka w USA, prezenterka głównych programów informacyjnych: Wiadomości TVP1 i Panoramy TVP2, szefowa Panoramy i wicedyrektorka TVP1. Absolwentka UW. Stypendystka National Forum Foundation oraz German Marshall Fund of the US. Stażystka w stacjach Fox oraz CNN.

KRYSTYNA BŁOCKA-SOWIŃSKA | Doświadczona menedżerka sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem na dyrektorskich stanowiskach, min. w DOOR Group SA, Franklin Covey, Polskiej Fundacji Badań nad Zarządzaniem. Od 8 lat pracuje w branży szkoleniowej, posiada umiejętności efektywnego analizowania potrzeb Klientów oraz docierania do źródeł problemów. Jest mentorką i Dyrektorką Sprzedaży w Polskim Stowarzyszeniu Mentorów PSM. Ukończyła UW – Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, a potem w studia podyplomowe  z zakresu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie. Prowadziła własną firmę szkoleniową.

 

Źródło: http://kongreskobiet.pl/pl-PL/text/superwoman_na_rynku_pracy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>