logo małe_jpg

 

FUNDACJA STREFA KOBIET zaprasza Kobiety poszukujące poczucia własnej wartości do udziału w spotkaniach grupy rozwojowej.

Jeśli doskwiera Ci niskie poczucie własnej wartości, trudniej radzisz sobie z wyzwaniami, problemami i krytyką, wycofujesz się zbyt szybko z relacji z innymi ludźmi, rezygnujesz z możliwości lepszej pracy i nowych znajomości z obawy przed porażką lub poczucia, że nie zasługujesz na szczęśliwe życie, te spotkania są dla Ciebie.
Po warsztatach lepiej zrozumiesz samą siebie, poznasz swoje mocne strony, a własne deficyty oswoisz i zaakceptujesz. Dostrzeżesz w swoim życiu więcej możliwości i odważniej będziesz sięgała po swoje marzenia. Spokojniej nauczysz się przyjmować ewentualne porażki. Nauczysz się wyciągać z nich wnioski. Nabierzesz więcej dystansu do otaczającego Cię świata.
To wszystko wypracujemy przy pomocy minimalnej ilości teorii, a za to przy maksymalnej ilości ćwiczeń, doświadczeń i refleksji.

Organizacja pracy grupy:
Liczba osób: grupa zamknięta (do 10 osób)
Liczba spotkań: 5 spotkań
Daty spotkań: wtorki – 14.04., 21.04., 28.04., 05.05. oraz 12.05.2015r.
Godziny spotkań: 17.30-20.00
Miejsce spotkań: Szczecin, Aleja Papieża Jana Pawła II 15/12
Inwestycja: 25 zł za 1 spotkanie (płatne z góry na 1. spotkaniu za 5 spotkań)

Pierwsze spotkanie: 14.04.2015r.

Warsztaty poprowadzi:
mgr Małgorzata Mrozik (MAR-KA S.C.) – doświadczona trenerka kompetencji socjospołecznych, umiejętności życiowych, warsztatów rozwoju osobistego (certyfikat: trener biznesu, trenerka antydyskryminacyjna), mentorka, pedagożka, prezeska Fundacji Strefa Kobiet.

 

[contact-form-7 id=”9999″ title=”Poczucie własnej wartości X edycja”]

poczucie własnej wartości

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>