W ramach Kampanii 16 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na Płeć zapraszamy na spotkanie z organizatorkami dziewczęcych obozów rockowych.

dziewczęta

Źródło: http://www.karioka-girlsrockcamp.beskidy.pl/

Karioka GRC to pierwsze w Polsce rockowe obozy dla dziewczyn organizowane przez Fundację Pozytywnych Zmian i Stowarzyszenie Kobieca Transsmisja. Organizatorki przedstawią idee obozów, zostanie zaprezentowany film o polskich „campach”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie również wystawa o Karioka Girls Rock Camp.

Ideą Karioka Girls Rock Camp jest budowanie wsparcia i wspólnoty pomiędzy kobietami, edukacja równościowa i antydyskryminacyjna, realizowana poprzez edukację muzyczną dziewczyn i kobiet.

Edukacja muzyczna jest doskonałym narzędziem wzmacniającym postawę uczestnictwa w aktywnym życiu społecznym, a samo granie muzyki, pisanie tekstów i organizacja różnych wydarzeń jest doskonałą formą wyrażania własnych poglądów. Działania GRC dają przestrzeń, gdzie dziewczyny wspierane przez nauczycielki i trenerki mogą uczyć się grać, ale także identyfikować się jako osoby tworzące przyszłą scenę muzyczną.

O Karioka GRC opowiedzą organizatorki obozów – Alina Kula i Anna Chęć z Fundacji Pozytywnych Zmian z Bielska-Białej.

http://www.karioka-girlsrockcamp.pl/

www.pozytywnezmiany.org

Organizatorka spotkania: Małgorzata Lisowska, tel. 723 480 942.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>