Jakby nie sprawdzać to już półmetek wakacji…

Uporządkowane sprawy konieczne, męczące, ale niezbędne do zamknięcia, by ze spokojem ruszyć dalej. Teraz wreszcie robi się przestrzeń na działania skoncentrowane wyłącznie na Strefie, a to jest jak najbardziej dobry czas. Dużo pracy, bo całe mnóstwo pomysłów, a więc i zmęczenie dopada, ale stan podjarania i rozedrgania rekompensuje wszystko. Teraz tylko to wszystko trzeba poskładać, zaadoptować do tu i teraz, odrobinę poprzycinać na miarę i powinno się kręcić wszystko zgodnie z planami. Zakręcamy się na maxa w naszych pomysłach dla Was, ale też nie udaje nam się przy okazji nie zauważyć, że pojawiają się dla nas samych możliwości do tego, żebyśmy mogły się coraz bardziej rozwijać. Ach, te projekty! Często daleko od Szczecina, ale to nic – warto! Jedziemy! Czas powinien stać się, w tym kontekście, bardziej rozciągliwy, a że się nie stanie, to jakoś ponownie trzeba będzie się wpasować, umościć, by skorzystać jak najwięcej.

Nasze koło zamachowe zwalnia niekiedy, ale nie zatrzymuje się ani na chwilę. I dobrze! Dzięki temu działanie napędza działanie!

Przymierzamy nasze plany, pomysły jak ubrania, jedne pasują bardziej inne mniej, w jednych czujemy się jak w drugiej skórze, inne uwierają… Ale po to to wszystko, żeby nie ulegać zmylającym przekonaniom, nie zamykać się w schematach.

Strefę stworzyłyśmy dla Was, spełniając jednocześnie własne marzenia i zaspokajając własne potrzeby (oby nigdy do końca nie zostały zaspokojone!).

Dobrych wakacji dla Was. Czerpcie garściami ze słońca, krajobrazów, nowych miejsc i osób… Przemieszczajcie się, zmieniajcie perspektywy, pędźcie i szalejcie, ale też zatrzymujcie się, smakujcie, wsłuchujcie i doznawajcie…

Piszcie do nas, dzielcie się, tak jak dotąd bywało, swoimi potrzebami i pomysłami. Każda myśl jest cenna. Wszystkie Wasze wpisy bierzemy pod uwagę i staramy się je realizować.

 

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>