Polecamy projekt Rekreacja dla animatorów aultur i działaczy społecznych w Szczecinie.

Projekt Rekreacja. Profesjonalny menedżer społęczny przygotowany przez Szczeciński Inkubator Kultury oraz Stowarzyszenie Media Design.

Projekt powstał z myślą o tych, którzy są zdecydowani, by wziąć sprawy w swoje ręce i nie  poprzestają jedynie na „lubieniu’, bądź „nie lubieniu” tego, co robią inni. Działanie społeczne bez wnikania w społeczność i nawiązywania relacji jest praktycznie niemożliwe, dlatego podczas warsztatów chcemy stworzyć  atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń i uczeniu się od siebie nawzajem.

Pragniemy inspirować i zaciekawiać, a przede wszystkim zamieniać problemy społeczne w wyzwania! Aby cała energia do działania nie rozproszyła się bez echa, pomysły na najciekawsze inicjatywy zostaną sfinansowane.

 

Do 18 sierpnia czekamy na zgłoszenia. Szczegółowe informacje o projekcie są dostępne na stronie www.inkubatorkultury.szczecin.pl w zakładce REkreacja.

logo_szczecinski_inkubator_kultury   logo_REkreacja_PMS

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>