logo małe_jpg

Zasłużony odpoczynek, daleko od domu i fundacyjnego zabiegania, więc tylko to, co przyjemne i budujące: dobra książka – obowiązkowo!, nowe kontakty, nowe doświadczania, nowe tematy rozmów, w nowych miejscach, nowe smaki. I tak przez kilka najbliższych dni.

Jednak strefowe działania, pomysły, projekty ect. unosiły się nad nami przez całą drogą i dotarły aż tu, do hostelu – trudno odciąć się całkowicie od tego, co jest jednocześnie i pracą, i pasją!

Tak więc maj i następne miesiące zapowiadają się dla nas niezwykle pracowicie i ciekawie: jeszcze więcej obszarów działań, nowe projekty, nowe organizacje do współpracy, nowi ludzie w naszych progach, a dla tych, którzy lubią do nas regularnie zaglądać, też znajdzie się kilka nowych i ciekawych propozycji. Na stronie już pierwsze z zaproszeń – Twórcze rozwiązywanie problemów – warsztat rozwijający twórcze myślenie i dający narzędzia do wychodzenia poza własne schematy. Po majówce pojawią się następne nasze propozycje.

Planujemy też wspólny wyjazd z Wami, latem, na weekend – po to by doświadczać, bawić się, tańczyć, nauczyć nowych rzeczy, prowadzić niekończące się rozmowy przy kominku czy ognisku i tak po prostu odpocząć z dala od codzienności, w swoim jedynie gronie. Czekamy na Wasze propozycje, jeżeli chodzi o miejsce i czas. Możemy ponownie nawiedzić Mariański Młyn (dwukrotnie odpoczywałyśmy w jego murach, tańczyłyśmy w starej kuźni, wspólnie gotowałyśmy, doświadczałyśmy warsztatowo… http://www.strefakobiet.org/fotorelacja-z-iii-kalejdoskopu-roznorodnosci/), ale równie dobrze możemy odkryć dla siebie nowe miejsce.

Od poniedziałku jesteśmy dla Was, jak zwykle, a tymczasem – niech się dzieje sama przyjemność!

Do następnych kontaktów 🙂

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>