W ramach projektu

“Kim jest kobieta, która mieszka we mnie?”

zapraszamy Panie na

warsztat decoupage.

kim jest kobieta, która mieszka we mnie?

Mamo, Mamo,
Coś Ci dam!
Małe serce, które mam!
A w tym sercu róży kwiat.
Mamo, Mamo
Żyj 100 lat!!
/J. Kulmowa/

26 maja – święto wszystkich Mam, Mamuś, Matek, Mateczek – wszystkich ważnych w naszych życiach osób, ale też święto wielu z nas – Matek, które dzielą się tym, co mają w sobie najlepsze ze swoimi córkami i synami. To dobry czas na refleksję, pamięć, odwiedziny, rozmowy, obdarowanie dobrym słowem, drobnym prezentem, na chwilę ze sobą.

W związku z tym zapraszamy Was na kolejny warsztat decoupage „Serca dla Mam”. Będziemy tworzyć małe dzieła sztuki – indywidualnie dekorowane drewniane serca metodą shabby chic.

To co Wasze serca będą skrywać w swoich wnętrzach zależeć będzie tylko od Was. My ze swojej strony zapewnimy Wam: materiały niezbędne do wykonania prac, fachowy instruktaż grupowy i indywidualne wskazówki.

Dla przypomnienia dla niektórych z Was, a dla zachęty dla wszystkich, fotorelacja z poprzednich warsztatów decoupage w Strefie Kobiet: http://www.strefakobiet.org/warsztat-decoupage-fotorelacja/

Zapraszamy serdecznie!

 

Organizacja pracy grupy:

Liczba osób: 7 osób, decyduje kolejność zgłoszeń

Data warsztatu: 20.05.2015r. (środa)

Godziny spotkania: 17.30 – 20.30

Miejsce: Szczecin, Aleja Papieża Jana Pawła II 15/12

Inwestycja: 38 zł (koszt materiałów; materiały zapewniają instruktorki)

Zapisy i informacje: Małgorzata Mrozik, tel. 506 074 740, info@strefakobiet.org

 

Warsztaty poprowadzą:

Edyta – zabiegana mama, fascynatka dwóch kółek i kotów, w wolnych chwilach pomiędzy odrabianiem lekcji, a “rowerowaniem” okupuje kuchnię, by tam w swojej fabryczce* tworzyć decoupage’owe różności.

Maria – mama nastolatki, drobna kobietka z wielkim sercem do działania, wrażliwa na to, co piękne. Dom jest jej miejscem rozwoju twórczego, tam budzi się jej artystyczna dusza. Jej towarzyszem w utrwalaniu piękna i ulotnej chwili jest aparat.

*Fabryka Decoupage’u – od ponad roku zajmujemy się upiększaniem otoczenia zarówno naszego, jak i innych. Tworzymy z pasją i zamiłowaniem, a każdy uśmiech na twarzy obdarowanej osoby jest dla nas zachętą do dalszego rozwoju.

[contact-form-7 id=”10147″ title=”decoupage_20.05″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>