Intensyfikujemy nasze działania i tym razem przede wszystkim na naszym własnym podwórku – w Szczecinie. Dyskusje nt. nowych działań w zasadzie nie ustają, a plany sięgają 8 marca 2015 roku. To niezmiernie ekscytujące i trzymające w pionie: wyznaczone cele powodują, że wszystkie podrzędne działania muszą się wkomponować w główne założenia. I, o dziwo, wkomponowują się!

Niezmiernie ważne jest to, że kontaktujecie się z nami: dopytujecie o moje zdrowie i reagujecie żywo na wieść o tym, że powoli wracamy do Was z naszymi działaniami. Dobrze jest wiedzieć, że to, co robimy jest ważne i potrzebne.

Aktualna jest nasza propozycja: jeżeli chcecie spróbować w ramach Strefy swoich umiejętności, a przede wszystkim macie chęć podzielenia się z innymi swoimi pasjami i zarażać nimi innych, zapraszamy do nas. Udostępnimy naszą przestrzeń, podpowiemy, jak fachowo pracować z grupą, ogłosimy na naszej stronie informacje o wydarzeniu. To może być dla Was wielka przygoda, a może milowy krok do czegoś zupełnie dla Was nowego. Po to by już nigdy nie mówić: „nigdy”, by zweryfikować wyobrażenia na własny temat, nauczyć się czegoś nowego czy sięgnać po skrywane od dawna marzenie, wejść na nową drogę lub po prostu spróbować ten jeden raz – zapraszamy do nas!

Naszą pasją jest też muzyka, tak więc w niedzielę czeka nas wielkie święto w pięknych wnętrzach Admiralspalast Berlin – koncert Agnes Obel. Poniżej przedsmak tego wydarzenia i jednocześnie prezent dla Was!

[M]

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>