logo małe_jpg

 

Panowie!

Ze względu na Wasze głosy jesteśmy aktualnie w trakcie planowania warsztatów dedykowanych Mężczyznom! Ten pomysł nas pozytywnie nakręca, ponieważ to kolejne nowe wyzwanie!

Rozmawiamy z Wami i z Dziewczynami, które pojawiają się w Strefie, konsultujemy, dopytujemy o Wasze potrzeby, po to by skroić warsztaty i treningi na Waszą, Panowie, miarę.

Strefa Kobiet, to miejsce dedykowane w pewnym sensie jednej z płci, ale w żadnym wypadku nie jest niedostępne dla innych. To miejsce ma żyć, mają toczyć się w nim rozmowy, ścierać poglądy, wyjaśniać spory, ustalać stanowiska. W Strefie można wzrastać, rozumieć, zmieniać się, buntować, poznawać – po prostu rozwijać i odnajdywać siebie! Płeć nie jest tu istotna!

Wciąż jesteśmy otwarte na propozycje i pomysły, dzielcie się z nami, podsuwajcie tematy, piszcie, dzwońcie z propozycjami do nas, postaramy się im sprostać.

Do następnych, konkretnych już wpisów, w powyższym temacie!

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>