Drogie Panie

Zapraszam do nowej grupy warsztatowej dla Pań z grupie wiekowej 60+.

Zajęcia we wtorki od godziny 13.30  do 15.00 w DK Słowianin w Szczecinie.

Pierwsze spotkanie 15 października., o godz. 13.30.

Spotkamy się przez 6 kolejnych wtorków.

 

W czasie spotkań porozmawiamy na następujące tematy:

  1. TPS – Trzeba Polubić Siebie (zastanowimy się czy lubimy same siebie?, po co jest nam to potrzebne?, czy dzięki temu czujemy się silniejsze?)
  2. JZE – Jestem Zdrową Egoistką (czy egoizm może być dla mnie dobry?, jak dbać o siebie i nie ranić innych?, czy mogę w tym wieku się zmienić i nie być wykorzystywana? Jak odcinać się od ludzi destrukcyjnych? Jak siebie pokochać?)
  3. UAD – Uczę się Asertywnie Odmawiać (czyli jak nie pozwolić zrobić z siebie CHOINKI – nie pozwalać wszystkim się na sobie zawieszać i wykorzystywać?, w jaki sposób odmawiać?)
  4. SSM – Spełniam Swoje Marzenia (po co nam marzenia?, czy marzenia zależą od pieniędzy?, czy mogę być szczęśliwa mając niską emeryturę?)

Spotkanie są nieodpłatne!

Prowadząca warsztaty:

Małgorzata Mrozik – trenerka antydyskryminacyjna i trenerka biznesu, socjolożka i pedagożka, animatorka zajęć dla kobiet i młodzieży, współzarządzająca Stowarzyszeniem Strefa Kobiet (www.strefakobiet.org)

Zapisy do grupy:

Tel. 506 074 740

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>