W ramach projektu

„Kim jest kobieta, która mieszka we mnie?”

zapraszamy Panie na

przedwielkanocny warsztat decoupage.

 

kobieta, która mieszka we mnie_logo

Wielkimi susami zbliża się do nas czas przygotowań wielkanocnych. Między pieczeniem kolejnego mazurka, a gonitwą po sklepach za zającem, proponujemy Wam przystanek. Na przystanku tym, wspólnie przy stole możemy nauczyć się jak udekorować dom czy świąteczny stół, przygotowując drewniane jajka metodą decoupage. Ozdoby wykonane własnoręcznie na pewno przyniosą wiele satysfakcji i zadowolenia, a i może nawet zachęcą do dalszego tworzenia własnych wyrobów. Nie musisz mieć żadnych szczególnych zdolności. Jest jedno małe ostrzeżenie – to zajęcie wciąga.

Organizacja pracy grupy:

Liczba osób: 8 osób, decyduje kolejność zgłoszeń

Data warsztatu: 26.03.2015r. (czwartek)

Godziny spotkania: 17.30 – 20.30

Miejsce: Szczecin, Aleja Papieża Jana Pawła II 15/12

Inwestycja: 38 zł (koszt materiałów; materiały zapewniają instruktorki)

Warsztaty poprowadzą:

Edyta – zabiegana mama, fascynatka dwóch kółek i kotów, w wolnych chwilach pomiędzy odrabianiem lekcji, a „rowerowaniem” okupuje kuchnię, by tam w swojej fabryczce* tworzyć decoupage’owe różności.

Maria – mama nastolatki, drobna kobietka z wielkim sercem do działania, wrażliwa na to, co piękne. Dom jest jej miejscem rozwoju twórczego, tam budzi się jej artystyczna dusza. Jej towarzyszem w utrwalaniu piękna i ulotnej chwili jest aparat.

Fot. Maria Zgolak

Fot. Maria Zgolak

 

*Fabryka Decoupage’u – od ponad roku zajmujemy się upiększaniem otoczenia zarówno naszego, jak i innych. Tworzymy z pasją i zamiłowaniem, a każdy uśmiech na twarzy obdarowanej osoby jest dla nas zachętą do dalszego rozwoju.

https://www.facebook.com/pages/Fabryka-decoupageu/649003855158870?fref=ts

 

 

[contact-form-7 id=”9762″ title=”Warsztat decoupage”]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>