STOWARZYSZENIE STREFA KOBIET zaprasza Kobiety poszukujące poczucia własnej wartości do udziału w spotkaniach grup rozwojowych.

Jeśli doskwiera Ci niskie poczucie własnej wartości, trudniej radzisz sobie z wyzwaniami, problemami i krytyką, wycofujesz się zbyt szybko z relacji z innymi ludźmi, rezygnujesz
z możliwości lepszej pracy i nowych znajomości z obawy przed porażką lub poczucia, że nie zasługujesz na szczęśliwe życie, te spotkania są dla Ciebie.

Po warsztatach lepiej zrozumiesz samą siebie, poznasz swoje mocne strony, a własne deficyty oswoisz i zaakceptujesz. Dostrzeżesz w swoim życiu więcej możliwości i odważniej będziesz sięgała po swoje marzenia. Spokojniej nauczysz się przyjmować ewentualne porażki. Nauczysz się wyciągać z nich wnioski. Nabierzesz więcej dystansu do otaczającego Cię świata.

To wszystko wypracujemy przy pomocy minimalnej ilości teorii, a za to przy maksymalnej ilości ćwiczeń, doświadczeń i refleksji.

Liczba osób: grupa zamknięta (do 10 osób)
Liczba spotkań: 5 spotkań
Częstotliwość spotkań: zajęcia odbywają się raz w tygodniu (środy)
Godziny spotkań: 17.30-20.00
Miejsce spotkań: Szczecin, ul. Św. Wojciecha 12/6 (budynek LOKu, II piętro)
Inwestycja: 20 zł za 1 spotkanie

Pierwsze spotkanie:  19.03.2014r.,

Zapisy na warsztat:

[contact-form-7 id=”7549″ title=”Warsztat Grupa Rozwojowa nr 2″]

Fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet

Fot. Stowarzyszenie Strefa Kobiet

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>