Ha! Byłyśmy w szkole, w szkole z prawdziwego zdarzenia, przyjaznej dzieciom.

W ubiegłą sobotę w Polsko-Amerykańskich Szkołach Prywatnych w Szczecinie odbyło się świętowanie Dnia Kobiet w nowy dla tej placówki, szczególny sposób. Inicjatorką całego przedsięwzięcia była bardzo energetyczna i bardzo pozytywna osoba, pani Ania Kowalewska.

Dziękujemy za zaproszenie naszej fundacji. To była wielka przyjemność, choć wyzwanie oczywiście również, pracować z tak różnymi paniami. Bardzo lubię ładować własne akumulatory energią płynącą od kobiet, które zaglądają do własnych wnętrz i zastanawiają się nad uporządkowaniem ich w taki sposób, by wreszcie ruszyć z miejsca, zmienić swoje życie, poprawić relacje, zadbać o siebie…

Dobrze jest mieć świadomość, że są miejsca, które tworzą osoby pełne pasji i poświęcenia, optymistycznie nastawione do swoich pomysłów i z miłością je realizujące.

Trzymamy kciuki za kolejne Państwa pomysły!

Do zobaczenia!

 

IMG_8506

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

 

Ha! Warsztaty w szkole, w prawdziwej szkole, na małych dziecięcych krzesełkach, z nisko zawieszoną tablicą! Bajka! 🙂

 

Młode Kobiety również brały udział w Akademii – w aktywny sposób! Brawo!

IMG_8516

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

 

Gdy młodym osobom w taki sposób przedstawia się Dzień Kobiet jest nadzieja, że jako dorosłe będą świadome, iż nie należy kojarzyć go jedynie z komercyjnymi gadżetami.

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>