Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Otwieramy nasze podwoje na jesienne działania.

Całe wakacje Strefa służyła indywidualnym spotkaniom – przychodziłyście po porady, na konsultacje, po wskazówki lub zwyczajnie – podzielić się z nami swoimi radościami czy bolączkami. To bardzo cenny dla nas czas – wzbogaca, dał wskazówki do dalszych działań dedykowanych Wam, upewnił też kolejny raz o potrzebie naszego istnienia.

Wczoraj ruszyły pierwsze po wakacyjnej przerwie warsztaty, Strefa znowu zatętniła gwarem, śmiechem i kolorytem różnych osób! Świetne wrażenie!

 

 

 

 

 

Pielęgnujemy wnętrza Strefy, po to by były dla Was i dla nas jak najbardziej przyjazne.

Na warsztatach pracujecie ze sobą doceniając odmienność innych, w atmosferze dyskrecji i szacunku, angażując się na miarę swoich możliwości, w poczuciu bezpieczeństwa własnego i poszanowaniem granic innych.

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Wszystko wstępnie rozplanowane na najbliższy czas, z zachowaniem przestrzeni na sprawy nieprzewidziane, po to by mogło nas/Was coś zaskakiwać, by czas obfitował w niespodzianki.

Zresztą już za kilka dni ogłosimy kilka nowych naszych pomysłów 😉

Zapraszamy! Odwiedzajcie naszą stronę!

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

 

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>