Za każdym razem, gdy dokładnie rozplanujemy wszystkie działania na najbliższe pół roku, okazuje się, że pojawiają się nieprzewidziane zdarzenia, które nasze plany… rozbudowują! Ponownie zapowiada się czas obfitujący w działania. Dziś otrzymałyśmy propozycję współpracy (o czym już niedługo) tym cenniejszej, że wpisującej się dokładnie w nasze działania. Dobre jest to, że znajdujemy w Szczecinie sojuszników!

Strefa Kobiet działa dla kobiet w różnym wieku: najmłodsze uczestniczki naszych działań miały 7, a najstarsze 87 lat. Cenny przekrój!

Chcemy, żeby nasze piękne wnętrze żyło kobietami i dla kobiet. Już za 2 miesiące ruszą wydarzenia prowadzone przez nasze liderki, wspaniałe dziewczyny, które kiedyś do nas trafiły i zostały z nami.

Tak więc konsekwentnie, krok po kroku, realizujemy swoje plany, reagując żywo na wszelkie impulsy z zewnątrz, po to by modyfikować nasze plany i nie przepuszczać żadnych wartościowych okazji.

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>