Bazujemy na Waszych opiniach i zgłaszanych nam potrzebach i dlatego zapraszamy w listopadzie na trening asertywności.

Przed nami czas wielu rodzinnych spotkań, z założenia miłych i wyczekiwanych, w rzeczywistości często przypłacanych niepokojem, stresami czy nawet niechęcią. Obawa przed ciekawskimi członkami rodziny zadającym przy świątecznym stole te same od lat dręczące pytania, wchodzące głęboko w naszą intymność, oceny rzucane z tzw. troski, porady i namowy mające w cudowny sposób przemienić nasze dotychczasowe życie… Ech, któż tego nie doświadcza? Ty już nie? Wyzwoliłaś się od tego?

Zadajesz sobie więc pytanie o to jak w tym roku mają wyglądać Twoje święta. Czy masz prawo zorganizować je po swojemu? Wyjechać z najbliższymi? Zostać i jak co roku celebrować pod czyjeś dyktando? Czy wolno Ci wprowadzić swoje zwyczaje, pomysły? Czy ten czas może być dla Ciebie wreszcie przyjemnością? Czy jest szansa, żeby przestał kojarzyć się z ogromnym wydatkiem, kredytem, zabieganiem, w pośpiechu „zaliczonym” fryzjerem, gonitwą za prezentami, brakiem czasu na lekturę, rozmowy, śmiech, przyjemności, lenistwo, celebrowany seks…?

Jak myślisz, czy cokolwiek zależy od Ciebie?

My odpowiadamy, że TAK. Jest jednak też „ale”. Gdy zaczniesz wyznaczać granice, nazywać swoje potrzeby czy odmawiać prośbom spotkasz się ze zdziwieniem, zaskoczeniem, a nawet dezaprobatą otoczenia. Może nawet kilka osób Cię opuści. Zrób symulację zysków i strat. Przemyśl czego potrzebujesz.

Zmiany są możliwe, ale to proces, który możesz zacząć z nami. Wielu kobietom się to udało. Są szczęśliwe! Weszły na SWOJE ścieżki, bardziej się cenią, więcej chcą, mocniej ŻYJĄ. Masz wybór!

wyk. Stowarzyszenie Strefa Kobiet

wyk. Stowarzyszenie Strefa Kobiet

 

Zapisy na warsztat:

[contact-form-7 id=”8869″ title=”Asertwyność 3.11″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>