Niesamowicie szybko zleciał czas od pierwszego warsztatu TOŻSAMOŚĆ, z naszej siedmiomiesięcznej przygody „W podróży po nowe”. Wyruszyłyśmy razem w drogę niełatwą, bo dotyczącą własnych przemian. Ciekawe, różnorodne, mądre kilkanaście kobiet, każda z wizją własnego celu, ze swoimi potrzebami, obrazami przyszłości, z nadziejami na zmianę.

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Ważne było, żeby na starcie poddać refleksji kilka tematów:

KIM JESTEM?, JAKIE MAM ZASOBY?, NA JAKIM ETAPIE ŻYCIA AKTUALNIE SIĘ ZNAJDUJĘ?, PO CO WYRUSZAM W DROGĘ, CO CHCĘ ZMIENIĆ, CO OSIĄGNĄĆ?

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

JAKIE MOGĘ PO DRODZE NAPOTKAĆ ZAGROŻENIA?, CO MOŻE SPOWODOWAĆ, ŻE Z TEJ DROGI ODEJDĘ, WYCOFAM SIĘ, ZREZYGNUJĘ, POWRÓCĘ DO TEGO, CO MNIE UWIERA, ALE JEST ZNAJOME? CO BĘDĘ WTEDY CZUŁA, CZY PODEJMĘ WYZWANIE RAZ JESZCZE, CZY DAM SOBIE KOLEJNĄ SZANSĘ, CZY ODEJDĘ Z PRZEŚWIADCZENIEM, ŻE JAK ZWYKLE MI NIE WYSZŁO? SKĄD MAM BRAĆ SIŁY, ŻEBY NIE PODDAWAĆ SIĘ NIEPOWODZENIOM? GDZIE SZUKAĆ SPRZYMIERZEŃCÓW MOICH DZIAŁAŃ? JAK ROZPOZNAWAĆ WROGÓW?

 

 

 

 

Za kilkanaście godzin widzimy się na następnym etapie podróży – UWAŻNOŚĆ. To niesamowicie dla mnie ważny temat, ważna umiejętność, której szlifowania wciąż mam niedosyt. Ułatwia bardzo i uprzyjemnia życie i dlatego tym chętniej podzielę się z Wami na zajęciach moimi doświadczeniami.

Do zobaczenia!

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

Fot. Fundacja Strefa Kobiet

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>