I tak to właśnie jest: planuje się jedno, a zdarza się drugie. W ostatnim wpisie, sprzed miesiąca, pisałam o planowanym wypoczynku. Odbył się, ale w znacznie skróconym czasie ze względu na dość poważną kontuzję, jakiej nabawiłam się na szlaku w górach. Był to dla K. wielki sprawdzian organizacyjny, ale jak zwykle po mistrzowsku sobie poradziła. Dla mnie – egzamin z wytrzymałości na ból, a obecnie – lekcja pokory i cierpliwości.

Spotkałyśmy w czasie tego zdarzenia, i przez cały czas potem, mnóstwo niezmiernie zaangażowanych i z ogromnymi serduchami osób. Stąd podziękowania dla ratowników z GOPRu z Sanoka, dla personelu ze szpitala w Krośnie, ale największe – dla lekarzy ze szpitala wojskowego w Szczecinie, w szczególności dla dra A. Szklarskiego. Za czas obecny szczególne podziękowania: dla K. – za cierpliwość i oddanie, dla M. – za pokarmy i rozmowy, a dla wszystkich innych – za pamięć i dobre słowa!

***

W związku z powyższym nastąpi niewielkie opóźnienie w naszym strefowym kalendarzu: o miesiąc później, od połowy października, ruszymy pełną parą. 15 września zamieścimy na stronie harmonogram najbliższych warsztatów, wydarzeń i spotkań.

IV Kalejdoskop Różnorodności, który miał się odbyć ponownie w Mariańskim Młynie musiałyśmy odwołać, ale nic straconego, rekompensata dla chętnych będzie!

Potrzebna nam Wasza energia, spotkania, rozmowy. To napędza nasze działania i umacnia w przekonaniu, że warto się starać. Wszystkie wakacyjne rozmowy, kontakty, pomysły od Was przemyślałyśmy i uwzględniłyśmy w naszych planach. Super mieć wśród znajomych i przyjaciół kreatywnych ludzi. Dzięki wielkie za inspiracje!

Do zobaczenia więc już całkiem niedługo!

(MM)

 1. Elżbieta D. says:

  Małgosiu, Kobieto Połamana
  właśnie wróciłam do domu z kolejnego wyjazdu a tu czytam na stronie STREFY o czymś bardzo mnie zasmucającym. Cieszę się,że już Ci lepiej i że jesteś „zaopiekowana” ale także spieszę z deklaracją pomocy, w miarę moich skromnych możliwości …..
  Rozumiem, że jesteś już w Szczecinie.

  Jeśli mogłabym w czymś pomóc to daj znać,proszę .

  Do zobaczenia
  Elżbieta D.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>