Ruszamy z kolejną odsłoną naszego Projektu “Krąg Kobiet Dojrzałych”. To nasz autorski projekt dedykowany kobietom z grupy wiekowej 60+. Realizujemy go od stycznia 2013 roku.

W ramach projektu zapraszamy kobiety dojrzałe na comiesięczne spotkania połączone z emisją filmów, dyskusjami, mini-warsztatami i prelekcjami.

Tytuł i główne przesłanie Kręgu Kobiet Dojrzałych w tym sezonie, to Dojrzała i aktywna.

Ideą Kręgu Kobiet Dojrzałych jest tworzenie przyjaznego środowiska skupiającego kobiety, miejsca, w którym panie będą mogły cyklicznie, raz w miesiącu, spotykać się oglądać filmy, dyskutować na ich temat przy kawie oraz tak zwyczajnie podzielić się swoimi pomysłami, potrzebami, doświadczeniami czy umiejętnościami z innymi kobietami.

Zapraszamy! Spotkania są nieodpłatne.

 

Pierwsze spotkanie, pod hasłem:

 Dojrzała i aktywna, bo wiem czego potrzebuję!

21 września (poniedziałek),

godz. 12.00-14.00, w naszej siedzibie.

Następne spotkania zaplanowałyśmy następująco: w 2015r.: 19X, 16XI, 21XII; w 2016r.: 18I, 22II, 21III, 18IV, 16V.

 

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się na adres: info@strefakobiet.org lub telefonicznie: 506 074 740 (Małgosia)

 

  Krąg Kobiet Dojrzałych

  Imię i Nazwisko :*

  Adres E-Mail :*

  Numer telefonu :*

  Oczekiwania/sugestie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Strefa Kobiet zgodnie z ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu rejestracji w bazie klientów FSK oraz w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub mailową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

  Wyrażam zgodę

  Leave a Reply

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  You may use these HTML tags and attributes:

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>