Za nami warsztaty dla Kobiet „Praca z mitem”, w ramach Projektu MATECZNIK.

Kolejny raz serdecznie dziękujemy Ośrodkowi Teatralnemu Kana w Szczecinie za zaproszenie do projektu i za gościnę w swoich progach.

Jednak najgorętsze podziękowania przekazujemy Dziewczynom, które z ogromnym zaangażowaniem pracowały ze sobą przez te dwa dni, wymieniały się ze sobą poglądami, dzieliły emocjami, otwierały na siebie z każdą chwilą, śmiały ze sobą i wzruszały się. Dla wielu z Was, to kolejny etap doświadczania i zmiany, dla kilku – początek drogi.

Dbajcie o swoje marzenia, pamiętajcie o nich i próbujcie je realizować. Nie odkładajcie ich na później! Nie zapominajcie o sobie!

Odważajcie się na nowe wyzwania.

Zmieniajcie to, co Was uwiera.

Porzucajcie to, co już nie rokuje.

Wyplątujcie się z sieci.

Rozbijajcie szklane kule!

Dbajcie o kolory i smaki w Waszym życiu!

Kochajcie i doświadczajcie kochania!

Pielęgnujcie własną seksualność!

Wchodźcie z odwagą do kolejnych labiryntów! Dacie radę je przejść do końca!!! Krok po kroku. Jeden po drugim. Same lub przy pomocy innych.  Po wyjściu zadbajcie o siebie, zatroszczcie się, postarajcie się odzyskać spożyte w zmaganiach siły. Gdy odzyskacie oddech, wstańcie i tak po prostu pójdźcie odważnie dalej.

Powodzenia 🙂

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>