Policja poszukuje mężczyzny, który zgwałcił biegaczkę

Za: KSP

Za: KSP

 

Gwałt w Lesie Kabackim wstrząsnął Warszawą! Ofiarą gwałciciela padła biegaczka, która wybrała się tam na jogging. Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 19.00 w pobliżu ulicy Moczydłowskiej na terenie Lasu Kabackiego. Sprawca zaatakował kobietę, która zeszła ze ścieżki w głąb lasu. Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II sporządzili portret pamięciowy gwałciciela i proszą o przekazywanie go dalej.

Rysopis sprawcy:

  • wiek z wyglądu około 35 lat
  • wzrost co najmniej 190 cm
  • muskularna budowa ciała
  • twarz owalna, cera opalona
  • włosy ciemne, proste, kilkucentymetrowe

Mężczyzna był ubrany w jasną koszulkę z krótkim rękawem, spodnie długie. Na rekach miał czarne rękawiczki.

Osoby, które w piątek (30.08.2013 r.) przebywały na terenie i w pobliżu Lasu Kabackiego i mogły widzieć mężczyznę, którego rysopis i portret pamięciowy publikujemy, prosimy o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II, Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu tel. 22 603-14-54 lub całodobowo oficerem dyżurnym jednostki tel. 22 603-11-56 – apeluje policja – Informacje można przekazywać również na alarmowe numery policji 997 i 112. Gwarantujemy anonimowość.

autor: AS

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>