A woman’s Nation – organizacja non-profit, założona i prowadzona przez Maria Shriver, która tworzy medialne inicjatywy w celu podniesienia świadomości i inicjowania rozmów na temat problemów i wyzwań współczesnych kobiet. W tym roku po raz trzeci, wraz z Center for Amercian Progress, opublikowano Shriver Report: „A woman’s Nation pushes back from the brink” (A woman’s Nation odpycha od krawędzi).

Raport zawiera wyniki badań, analiz i pomysłów najlepszych ośrodków akademickich i badaczy, dotyczące kobiet i ich codziennych zmagań z nowoczesną ekonomią. Można przeczytać historie kobiet, które zmagają się z życiem codziennym, rodząc dzieci i żyjąc w kraju, który nie nadąża za nowoczesnymi realiami życia. Autorzy zadają pytania: co oznacza być kobietą dzisiaj? Jak zmienia się status kobiety? Dokąd zmierzamy? Więcej można przeczytać w raporcie. Serdecznie polecamy!

shriver report

Źródło: http://shriverreport.org/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>