Kolejna odsłona w ramach naszego autorskiego projektu „Kim jest kobieta, która mieszka we mnie?” za nami. To projekt dedykowany kobietom, a realizowany przez inne, wyjątkowe w swoich pasjach, kobiety.

 

kobieta, która mieszka we mnie_logo

Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za dzisiejsze przybycie do siedziby naszej fundacji. Miło było obserwować Wasze zaangażowanie i zapał do tworzenia małych dzieł sztuki.
Największe podziękowania przekazujemy jednak Edycie i Marysi, naszym instruktorkom decoupage – bez Was nie było by tego warsztatu, a dzięki Wam przebiegał na profesjonalnym poziomie i stał się zachętą dla naszych Pań do kolejnych spotkań.
Równo za 2 miesiące będzie taki szczególny dzień w kalendarzu, który warto będzie uczcić własnoręcznie wykonanym podarunkiem. A może odwiedzicie nas w tym czasie rodzinnie: mamy z dziećmi, i połączymy Wasze dwa święta w jedno wielkie świętowanie. Pojawił się taki pomysł i postaramy się go zrealizować.
Do zobaczenia więc przy kolejnych dzieł tworzeniu!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>