Hiszpańska reżyserka i scenarzystka Laura Mañá sięgnęła po temat najczęściej spychany do niebytu w kulturze popularnej, czyli seksualność seniorek i seniorów. W uroczej komedii „Życie zaczyna się dzisiaj” z 2010 roku zaprezentowała sylwetki kilku osób żyjących w jednym mieście, które cyklicznie spotykają się w świetnie zorganizowanym centrum dla osób starszych, na zajęciach z edukacji seksualnej. Każde z nich ma inne doświadczenia i problemy, ale łączy ich (bardziej lub mniej uświadomiona) chęć powrotu do dawnych uniesień lub wejścia na drogę nowych doświadczeń. Na czym polega taka edukacja?

Więcej na: http://zwierciadlo.pl/2013/seks/erotyka/zycie-zaczyna-sie-dzisiaj-seks-bez-wiekowych-ograniczen
Autorka: Paulina Wawrzyńczyk, edukatorka seksualna. Od 2006 roku w Grupie Edukatorów Seksualnych PONTON przy Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny jako wolontariuszka zajmuje się pomocą młodzieży w sprawach związanych z dojrzewaniem, antykoncepcją, seksem, zdrowiem. Aktywistka feministyczna i polityczna, autorka wielu artykułów dotyczących seksualności.

 

Źródło: http://zwierciadlo.pl/2013/seks/erotyka/zycie-zaczyna-sie-dzisiaj-seks-bez-wiekowych-ograniczen

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>