Za nami pierwsze z cyklu spotkanie Kręgu Kobiet.

Ideą jest tworzenie przyjaznego środowiska skupiającego kobiety, miejsca, w którym kobiety w różnym wieku, z różnymi potrzebami i doświadczeniami będą mogły cyklicznie, raz w miesiącu, spotykać się, dyskutować przy kawie, dzielić się swoimi pomysłami, potrzebami, doświadczeniami czy umiejętnościami z innymi kobietami.

Chętne osoby zapraszamy do podejmowania wraz z nami drobnych działań na rzecz osób starszych, samotnych matek, dzieci z domów dziecka czy innych działań – wszystko zależy od naszych wspólnych pomysłów i chęci.

Spotkania w Kręgu Kobiet to ma być optymalny czas dla Was/nas!

Spotkania są nieodpłatne.

 

Zapraszamy na następne spotkania (w 2015r.: 19X, 16XI, 21XII; w 2016r.: 18I, 22II, 21III, 18IV, 16V). Możesz do nas dołączyć w każdej chwili. Zgłoś się telefonicznie lub mailowo, ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsc.

 

Poniedziałkowe spotkanie przebiegało pod hasłem:

 Za chwilę jesień – zbieram, gromadzę, korzystam,

czyli jak zapewniać sobie wszystko, co dla mnie najlepsze? 

ZBIERAM: Zebrałyśmy wstępne informacje o sobie, o swoich zasobach, możliwościach i chęciach.

GROMADZĘ: Zgromadziłyśmy pomysły na najbliższy czas.

KORZYSTAM: Chcemy jak najwięcej zrobić dla siebie w najbliższym czasie, po to by się wzmacniać, uczyć i doświadczać, ale nie mniej ważne są dla nas też inne kobiety –  z nimi podzielimy się naszą wiedzą, czasem i umiejętnościami.

Alicjo, Basiu, Danko, Ewo, Iwonko, Asiu, Mario, Marto, Mileno, Moniko, Natalio, Zuzo – dzięki wielkie za obecność, poczucie humoru i pomysły! Karo – dodatkowo dzięki za zdjęcia.

Do następnego spotkania!

 

Jest moc, bo znamy nasze zasoby i umiemy określić cele, jakie chcemy realizować.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>