Zapraszamy na kolejne nasze warsztaty

organizowane w ramach

Projektu: Matecznik

MOJE ŚLADY NA MAPIE

To będą 2 dni intensywnej pracy, pełne energii, możliwości odkrywania siebie, zadawania sobie pytań i poszukiwania na nie odpowiedzi. To wszystko w bezpiecznej, ale też wyjątkowej, bo teatralnej, atmosferze. Czeka Was duża ilość ciekawych ćwiczeń z elementami dramy, prostych
w realizacji, a za to zachęcających do refleksji i dyskusji, pobudzających do rozwoju i zmian.

Tak więc, zapraszamy do Teatru Kana na wspólną zabawę, do wspólnych refleksji, ale też po to by poznawać nowe osoby i odkrywać siebie same.

Drogie Panie, MOJE ŚLADY NA MAPIE, to warsztaty dla Kobiet podróżujących przez życie, dla Kobiet będących w podróży w głąb siebie, dla Kobiet na rozstajach dróg, na chwilowych przystankach, na rozdrożach. Dla tych, które planują obecnie swoje podróże, własne przemiany, zmiany czy zamiany tego, co obecnie im przeszkadza, co im uwiera, na co już dłużej nie wyrażają zgody. Dla tych, które mają gotowość na poznawanie, doświadczanie, na obieranie nowych kierunków. Dla tych również, które zechcą podzielić się z innymi efektami odbytych już przez siebie podróży, rezultatami zmian, które zechcą przekazać, jak bardzo warto zaznaczać swoje ślady na mapie!

Zapraszamy!

Organizacja warsztatów:

Termin: 15 i 16.10.2016 (sobota i niedziela), godz. 11.00-14.00
Miejsce: Szczecin, Ośrodek Teatralny Kana
Inwestycja: 30 zł za 2 dni (płatne na miejscu)
Prowadząca warsztaty: Małgorzata Mrozik – prezeska Fundacji Strefa Kobiet, psychoterapeutka, trenerka biznesu (tu więcej: www.strefakobiet.org oraz www.terapia-mrozik.pl)
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia: info@strefakobiet.org (Małgorzata) oraz paula@kana.art.pl (Paula)

Dodatkowe informacje: tel.: 506 074 740 (Małgorzata)

***

Tak było kilka miesięcy temu:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>