Warsztaty rozwojowe

dla

Kobiet kochających za bardzo

„Zasługujesz na dobre życie”

 

Potrzeba bycia w związku bywa tak silna, że przybiera charakter nałogu, zniewolenia emocjonalnego, utraty kontroli nad własnym życiem. Kontynuujemy tę relację, mimo negatywnych jej skutków. Panicznie boimy się rozstania. Wybaczamy w związku z tym niewybaczalne, żyjemy w iluzji budowanej na składanych przez partnera obietnicach, ponad własne siły ratujemy związek, zapominamy o sobie, koncentrując się jedynie na potrzebach partnera.

Możesz złapać oddech, dać sobie chwilę tylko dla siebie, zrobić pierwszy krok, spotkać się z innymi i poczuć, że z tym, co myślisz i czujesz nie jesteś już odtąd sama.

Zapraszamy na doświadczanie siebie przy pomocy minimalnej ilości teorii, a za to przy maksymalnej ilości ćwiczeń, doświadczeń i refleksji.

 

Organizacja pracy grupy:

Liczba osób: do 10 (grupa zamknięta – kobiety)

Termin spotkania: 15.11.2014 r. (sobota)

Godziny: 10.30-14.30

Miejsce spotkań: Szczecin, Aleja Papieża Jana Pawła II 15/12

Inwestycja: 50 zł

 

Warsztaty poprowadzi:

mgr Małgorzata Mrozik (Mar-Ka S.C.) – wieloletnia trenerka z zakresu rozwoju osobistego – komunikacji, zarządzania czasem, wystąpień publicznych, kreatywnego myślenia, budowania poczucia własnej wartości, asertywności, radzenia sobie ze stresem i in. Dyplomowana trenerka biznesu i trenerka antydyskryminacyjna (ponad 500 godzin treningów grupowych i mentoringu), współpracująca głównie z organizacjami pozarządowymi (treningi, szkolenia, zarządzanie projektami UE). Socjolożka i pedagożka, absolwentka kilku kierunków studiów podyplomowych oraz Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego, zaangażowana w działania na rzecz obrony praw człowieka oraz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet, prowadząca miejsce spotkań dla kobiet Strefa Kobiet, współzarządzająca Stowarzyszeniem Strefa Kobiet, mentorka kobiet oraz animatorka zajęć dla kobiet
i młodzieży.

Zapisy na warsztat:

  Warsztaty rozwojowe dla Kobiet kochających za bardzo „Zasługujesz na dobre życie”

  Imię i Nazwisko :*

  Adres E-Mail :*

  Numer telefonu :*

  Oczekiwania/sugestie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Strefa Kobiet zgodnie z ustawą z dn.29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu rejestracji w bazie klientów SSK oraz w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub mailową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

  Wyrażam zgodę

  kochać_za_bardz0

  Leave a Reply

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  You may use these HTML tags and attributes:

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>